×

Waarschuwing

JUser: :_load: Kan gebruiker met ID: 944 niet laden

Plus on se rapproche du véritable Kung-fu, moins on gaspille l’expression de son moi. (Bruce Lee)

Onze School

Tai Chi Salle Tai Chi Salle

Welkom op de site van onze school,

gesitueerd in De Pianofabriek, 35 Fortstraat in Sint-Gillis. Kung Fu Chang biedt lessen aan gebaseerd op de traditionele stijlen "Mei Hua Shaolin Ch''uan" en "Tai Chi Ch''uan" ingevoerd in Europa door Meester Chang Dsu Yao. De onderrichte technieken zijn aangepast aan ieder zijn leeftijd, niveau en fysionomie. Voor inlichtingen, aarzel niet om contact op te nemen met Yashar CIHAN op het nummer +32 2 534 93 16.

Meer dan een Chinese gevechtskunst is Kung Fu ook een volwaardige filosofie die waarden zoals respect, bescheidenheid, beleefdheid, vrijgevigheid naar voor brengt…. Een levensstijl om het evenwicht te vinden tussen lichaam en geest.

Deze site licht een tipje van de sluier op van een voorvaderlijke kunst en van het leven van onze school doorheen de verschillende rubrieken.

Wij heten u van harte welkom.

Leave a comment

back to top

Social